Misja firmy

Drodzy Klienci,

Z całą mocą wierzymy, że bazując na wieloletniej współpracy i doświadczeniu jakie dzięki Wam zebraliśmy, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze, inteligentne rozwiązania techniczne dla domów i firm. Największą wartością dla naszej firmy jest Wasze zadowolenie, płynące z poprawy jakości i wygody Waszego życia. Naszym celem jest dostosowanie świadczonych usług do Waszych potrzeb i możliwości finansowych.

Nasza podstawowa dewiza wyrażona jest słowami “taniej i bezpieczniej”. Dbałość o zagwarantowanie Wam przystępnych i uczciwych cen, a także wzięcie pełnej odpowiedzialności za proces inwestycyjny w ramach montażowej usługi kompleksowej jest naszym fundamentalnym zamierzeniem.

Jesteśmy zdeterminowani dotrzymać wszelkich obietnic złożonych naszym Klientom. W przypadku niezadowolenia Klienta w każdym przypadku zrewidujemy efekt naszej pracy celem dokonania poprawy lub usunięcia wszelkich uchybień. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji bezpośredni kanał komunikacyjny do osób odpowiedzialnych w naszej firmie za jakość pracy pod adresem mailowym: jakosc@eltrox.pl